Inne

Konkurs “Stalowe szczury: Błoto”!

Czołem!
Obiecywałam Wam konkurs z okazji okrągłych 800 lajków na oficjalnym profilu bloga. Staram się dotrzymywać wszystkich obietnic i oto jest! Konkurs, w którym do wygrania będzie egzemplarz “Stalowych szczurów” Michała Gołkowskiego.

Michał niejednokrotnie przyznawał, że w WWI fascynowały go mniej lub bardziej szalone projekty różnorakich broni. Czy to rękawica z kolcem, czy wachlarz antygazowy – nie wszystkie weszły w użycie, ale dzięki nim mamy przednią zabawę podczas czytania “Szczurów…”!

Zadanie konkursowe:
Jesteś żołnierzem z najnowszej powieści Michała Gołkowskiego. Nie ważne, czy szeregowym w rozpadających się butach, czy uznanym konstruktorem w galowym mundurze. Opisz, jakiej broni/jakiego wyposażenia używasz lub jaką broń/ wyposażenie zaprojektowałeś.
Liczę na szalone, dziwne, mordercze lub śmieszne pomysły – uwolnijcie swoją kreatywność! Nie opisujcie faktycznych broni/oporządzenia, ale postarajcie się wymyślić swoje własne. Może to będzie maska p-gaz dla kotów bojowych? Albo cichobiegi z filcu do skradania się w okopach?

Odpowiedzi zamieszczajcie w komentarzach do notki. W komentarzu podajcie również swój adres mailowy, abym mogła bez problemu skontaktować się ze zwycięzcą.
Czas trwania: do piątku, do północy. Wyniki ogłoszę w weekend.
Powodzenia!

Jeszcze raz dziękuję za to, że jesteście, czytacie i komentujecie.
Zapraszam także do polubienia mojego FB, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił, bowiem niektóre konkursy organizuję jedynie przez Facebooka 😉

Ave!