Jak to działa w RW2010? Konkurs z czytnikiem!

Czołem!
Pamiętacie konkurs na Post – Apokalipsa Polska, w którym do wygrania były niezłe sumki na ebooki? Zorganizowaliśmy go wspólnie z wydawnictwem RW2010, które promuje książki elektroniczne. W RW2010 wydają znane nazwiska, np. Romuald Pawlak, Emma Popik czy zdobywająca coraz większą popularność Agnieszka Hałas. Na stronie wydawnictwa możecie wziąć udział w kolejnym konkursie, w którym główna nagroda jest nie do pogardzenia! Co trzeba zrobić?

Wystarczy mieć swoje konto na stronie wydawnictwa (spokojnie, logowanie jest możliwe również za pomocą Facebooka, a wiec rejestracja nie jest mecząca) i doładować je za jak najwyższa kwotę. Osoba, która jednorazowo wpłaci najwięcej, otrzyma Czytnik Prestigio PER5364BC z etui oraz płytę z ebookami.

O co chodzi z wpłatą? W RW2010 nie płacimy za każdy osobny zakup, ale raz przelewamy pieniądze na swoje konto na stronie. Z tych środków RW2010 pobiera opłaty za każdy zakupiony przez nas ebook. Jeśli środki się skończą, możemy doładować konto. Minimalne doładowanie to tylko 1 zł.
Wygrany zgarnia więc czytnik i ebooki, plus w odwodzie zostają mu jeszcze środki na zakup nowych książek –a te w RW2010 są w naprawdę przystępnych cenach. Ilość książek, jaką można ostatecznie pobrać ze strony wydawnictwa, jest warta wzięcia udziału.

Osobom, które już mają czytniki i nie interesuje ich kolejny, polecam po prostu przyjrzeć się wydawnictwu. Na RW2010 publikują nieźli autorzy i jest to skuteczna alternatywa dla dużych księgarń tego typu. Mając możliwość kupić dobra książkę w przyzwoitej cenie lub nowość z wysoką marżą, wybieram te pierwszą opcję.

Ave!