Zombie Day w Poznaniu!

Czołem!

Lato zaczęło się i skończyło w zgniłych klimatach! 27 czerwca zombie opanowały Warszawę podczas flagowego postapokaliptycznego eventu Zombie Walk Warszawa. 5 września lato ma zakończyć się Zombie Day w Poznaniu. Organizatorzy postarali się więc o rozkładająca się, fascynująca klamrę eventową i zaserwowali fandomowi kolejną genialną imprezę!

 Apokalipsa zombie jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i najbardziej „popowych” podgatunków postapokalipsy, a zombie jako monstrum – uwielbianym tematem przez gros horrorystów. Nie ulega wątpliwości, że na pewno jest to ważny element fantastyki w ogóle. Klub Fantastyki Druga Era dostrzegła potencjał klimatu i zaprojektowała imprezę, złożoną z trzech komponentów:

Mózg – poznański zombie walk. Zombie powstaną z grobów o 10:00 na ul. Półwiejskiej 42 przy wejściu do Starego Browaru. Równo w południe wyruszą w poszukiwaniu pokarmu… Jeżeli ktoś obawia się, że jego umiejętności makijażysty są bliższe zeru, na starcie będzie stanowisko charakteryzatorskie 😉

Trzewia – EXPOzycja w CK Zamek. Tam czeka na Was mnóstwo rozmaitych atrakcji: wątroby (planszówki i bitewniaki), trzustki (karcianki i gry na PCta) oraz smakowite i poskręcane jelita (projekcja Nocy Żywych Trupów w Kinie Pałacowym).

Kończyny – o 20:00 będziecie mogli wyginać kończyny na nieumarłym afterparty. W PadClub planowane jest szaleństwo z grami komputerowymi w klimacie.

Polecam Wam śledzić wydarzenie na Fejsie i oczywiście – wziąć udział!

Ave!

Jeden komentarz do „Zombie Day w Poznaniu!

Możliwość komentowania została wyłączona.