Larpy postapo w 2015 r.

Czołem!

Podrzucam Wam propozycje na świetne larpy postapo w 2015 r. Jeden z nich rozgrywa się już za 10 dni – piszcie do organizatorów, może mają jeszcze wolne miejsca. W razie czego powołujcie się na mnie 😉
Ikona wpisu to oficjalna grafika stowarzyszenia FIA i wydarzenia NWN.

Nuclear Winter Night

Kiedy: 31 stycznia
Gdzie: okolice Warszawy (organizator wybiera poligon)
Wpisowe: 80 zł

Link do wydarzenia znajdziecie tutaj.
Więcej info znajdziecie tutaj również na stronie organizatora.


Ogarniacie stowarzyszenie FIA? To Wierni w gotowości pod bronią, czyli terminatorzy w cywilu. Nie są w wojsku, ale posiadają nie mniejsze umiejętności niż niejeden świetnie wyszkolony żołnierz. Ich celem jest koksowanie, koksowanie, koksowanie… to nie są dzieciaki z chińskimi replikami. Chcesz się sprawdzić? Pokazać, żeś morowy chłop albo prawdziwa twarda babka? Nie boisz się wypluwać płuc i przeżyć zaprawdę jednej z najlepszych przygód swojego życia?

Tak? To ruszaj cztery litery na nocną zimową przygodę wśród warszawskich poligonów!

Od organizatorów:
„Gra Militarna Nuclear Winter Night osadzona jest w realiach postnuklearnej zimy i prowadzona w ekstremalnie ciężkich warunkach. Mamy nadzieję że pogoda dopisze i zafunduje nam takie. To doskonała rozrywka i sprawdzian dla tych, którzy chcą zobaczyć ile są w stanie wytrzymać. Na pewno nie zabraknie emocji i adrenaliny.
Łączna wartość nagród przeznaczonych na tegoroczną edycję NWN wynosi ponad 8 tyś zł!”


101 – Fallout larp

Kiedy: 17 maja
Gdzie: Killhouse, Warszawa
Za ile: 60 zł (preorder), 80 zł (zapisy od 28.01.)

Odwiedźcie stronę wydarzenia oraz fanpage larpu

101 – Fallout larp jest adresowany do dwóch grup: obecnych i przyszłych fanów Fallouta. To świetna okazja do „wkręcenia” w postapokaliptyczne klimaty swoich partnerów/braci/sióstr/matek/ciotek etc. Postapokaliptyczny survival trafi do Twoich bardziej wymagających znajomych, elementami horroru nakłonisz młodsze rodzeństwo a rodziców ujmie wizja Zimnej Wojny przeradzającej się w apokalipsę.

Michał Cichocki, organizator:
„Zapraszamy Was na pierwszą testową odsłonę naszego nowego projektu larpowego, jakim jest 101 – Fallout larp. Będzie to cykl larpów osadzonych w uniwersum znanym ze serii gier Fallout. Postaramy się zanurzyć Was w post-apokaliptycznym świecie, stylizowanym na lata 50 dwudziestego wieku. W świecie w którym historia potoczyła się inaczej, a technologia wyprzedziła swe czasy. W świecie, w którym wojna… wojna nigdy się nie zmienia”.

 

Cykliczne larpy postapo!

A wśród nich: Old Town, Rafineria, Zakonki, Ziemie Jałowe, Bunkier! Nie może Was tam zabraknąć!
Czekamy na informacje dotyczące edycji 2015, ale jak tylko coś się pojawi – dam znać. Obserwujcie bloga i moją stronę na FB, tam przeklejam wszystkie wiadomości „na gorąco”.

 Ave!