Inne

Szczotka rozdaje Deadline Miry Grant!

Tomem zamykającym trylogię jest Blackout, który mam nadzieję pojawi się w Polsce. Biorąc pod uwagę ogromną popularność tej trylogii w naszym kraju, nie boję się o brak kontynuacji w języku polskim. Przegląd końca świata to książka, której popularność rozprzestrzenia się szybciej niż wirus Kellis Amberlee – zaraża nawet w Polsce, dotychczas mocno opierającej się zachodniemu szałowi na zombie. Mam nadzieję, że moda na zombie nie pożre całego rynku wydawniczego postapokalipsy w Polsce, ale skutecznie spałaszuje jego rękę lub nogę 😉

Aby wygrać 1 komplet Przeglądu końca świata, czyli tomy Feed + Deadline, należy wypełnić zadanie konkursowe:
1. Polub strony Nerd Kobieta blog i Wydawnictwo SQN
2. Wpisz w komentarzu TEJ NOTKI, dlaczego książka powinna powędrować do Ciebie 🙂

Macie czas do przyszłej niedzieli, z racji że zbliżają się Dziady 😉 Nagrody rozdaje Szczotka, zaprzyjaźniony i przesłodki kot.

Konkurs współorganizowany jest z totalnie cudowną Post – Apokalipsą Polską. Jak pewnie już wiecie, mam zaszczyt  być współtwórcą tej strony – dlatego Ci, którym nie uda się wygrać dwóch tomów Przeglądu… w dzisiejszym konkursie, będą mieli szansę na wygranie go podczas akcji na Post – Apokalipsie Polskiej (niestety, dopiero po nadchodzących Dziadach).

Ave!