Halloween Postapo w Warszawie – musicie być na tej imprezie!

Czołem!
Halloween już za pasem! Choć panuje coroczna epidemia „trzydniówek”, grypy i alergii (dzień dobry, nazywam się Dominika, a na drugie mam Zabierzcie Ode Mnie Ten Kurz i Pleśnie Co Wirują W Powietrzu) – warto wybrać się na imprezę. Do Polski trafiła moda na wesołe obchody Święta Zmarłych (co uważam za wielki plus, mimo że mroczne Dziady mają swoje zalety), dlatego warszawski fandom postapokaliptyczny postanowił zorganizować własną imprezę.

31 października wbijajcie do Warszawy na Post – Apo Halloween! Organizatorem jest Stowarzyszenie Uroboros, a Post – Apokalipsa Polska jest oficjalnym patronem eventu.
Na imprezie będzie można wziąć udział w konkursach i wygrać fajne nagrody w klimacie!

„W planie postapokaliptyczne dyskusje, kalambury, 20 pytań, wiedzówki i więcej! Nie zapomnijcie zabrać ze sobą mocnych pancerzy, podartych ciuchów, replik i dobrego humoru! Zabawę zaczynamy od 21!”

Podczas imprezy odbędzie się również przedpremierowa rozgrywka w Grę o Krater, grę planszową wzorowaną na Grze o Tron, która ma mieć miejsce w Stołecznym Kraterze.
Jeżeli więc skończyłem 18 lat i masz wolne 15 zł, wskakuj w stare szmaty, bierz znajomych i obierz kierunek na Killhouse!
Link do eventu na Facebooku znajdziecie tutaj.
Regulamin znajdziecie tutaj.

Pamiętajcie, że na teren imprezy nie można wnosić broni, tj. „przedmiotów mogących stanowić zagrożenie zdrowia lub życia uczestników – w tym broni białej, broni “bezpiecznej” i palnej; punkt ten nie dotyczy repliki ASG, pod warunkiem, że nie są załadowane kulkami oraz nie posiadają podłączonej baterii”. Wyjmijcie więc baterie z replik i nie zabierajcie ze sobą kulek. Jeżeli planujecie przyjść w mundurze, zadbajcie o to, aby był odpowiednio przygotowany – tj. aby ulepszyć go o dziury, plamy i przetarcia 

Dojazd: hala ASG Killhouse, ul. Wojnicka 2 w Warszawie. Szczegóły dojazdu tutaj.

Ave!

One thought on “Halloween Postapo w Warszawie – musicie być na tej imprezie!

Comments are closed.