Alvethor – niezwykła sesja promująca książkę. Ogłoszenie i konkurs!

Czołem!

Udostępniam apel pisarki, Magdaleny Marii Kałużyńskiej, autorki znanej z antologii „Zombiefilia” i powieści „Alvethor”. Na swoim profilu facebookowym pokazywałam Wam plakat do „Alvethora” i niezwykłą szatę graficzną książki. Plakat stworzono na podstawie grafiki okładkowej do „Alvethor. Białe miejsce” (tom I), którego to tytułu jestem podwójnym patronem (jako blogerka oraz część redakcji Post – Apokalipsy Polskiej). Do nowej sesji zdjęciowej, promującej slasher MMK, poszukiwane są kolejne osoby!
Tom pierwszy ma premierę 20 listopada, tymczasem tutaj ruszyła już sprzedać przedpremierowa w bardzo przystępnej cenie! Ja mam dla Was KONKURS. Udostępnijcie link do notki w mediach społecznościach, na swoich blogach etc. z hashtagiem #konkursMMKslasher. – poinformujcie mnie o tym w komentarzu (możecie też dodać link publiczny). Czas do środy, 19 listopada, 0:00. Do wygrania trzy plakaty promujące tom pierwszy!

Szczegóły „naboru” do kolejnej sesji zdjęciowej w rozwinięciu posta…

 

„Zaczynam się rozglądać za nowymi osobami-modelami do sesji zdjęciowej bohaterów II tomu Alvethor (Pandemia). Czterech głównych bohaterów mam, znam, kocham. Sesja zdjęciowa odbędzie się, prawdopodobnie, na początku II kwartału roku 2015, takoż jest sporo czasu na poszukiwania. Jacy nowi modele są mi potrzebni? Jakich nowych modeli poszukuję? Na pewno osiągalnych na terenach – Warszawa oraz warszawskie przyległości (w promieniu, plus minus, do 30 km).

Opisy poszukiwanych piękn…ości:

Model 1: Do „odegrania” postaci psychiatry, prof. dr hab. Wojciecha Łazarza, dyrektora szpitala psychiatrycznego. Mężczyzna, przedział wiekowy 40-55 lat, wysoki, dobrze/mocno zbudowany, włosy jasne, krótkie, jasne oczy (zielone, niebieskie, szare), zarost: krótki, możliwa krótka broda.

Model 2: Do „odegrania” postaci pielęgniarza ze szpitala psychiatrycznego – Antoniego Zielińskiego. Mężczyzna, przedział wiekowy 35-50, „przypakowany”, może być nawet „przypakowany” trochę za bardzo, bardzo mocno/bardzo silnie zbudowany, wysoki, na zdjęciach i w akcji książki – łysy. Do zdjęć nie wymagam włosów osobistych ścinania, spokojnie. Kolor oczu – dowolny.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, wygląda jak na załączonych opisach, albo wie, gdzie mogę znaleźć osoby tak wyglądające, poproszę o kontakt mailowy: lahkoona@gmail.com

Będzie łatwiej po ukazaniu się książki Alvethor-Białe Miejsce, gdyż wygląd obu panów jest tam w miarę szczegółowo opisany. Tak czy inaczej – naświetlam temat”.
~MMK

Mam nadzieję, że skorzystacie z tej jedynej w swoim rodzaju okazji! Sama ogromnie chciałabym się znaleźć na plakacie, zwłaszcza do TAKIEJ książki 😀

Ave

One thought on “Alvethor – niezwykła sesja promująca książkę. Ogłoszenie i konkurs!

Comments are closed.