Zmiany w arsenale wpłyną na immersję w Metro Exodus

Czołgiem!

Pew, pew, pew! Pojawił się nowy zwiastun Metra Exodus, a tam… prawdziwy arsenał!

Studio 4A Games, wydawca Koch Media oraz jego polski partner – Wydawnictwo Techland, zapraszają na kolejny zwiastun nadchodzącego Metro Exodus. Tym razem autorzy gry prezentują uzbrojenie, jakim posługiwać się będziemy przemierzając postapokaliptyczną Rosję.

Obejrzyj zwiastun poniżej:

Seria Metro zawsze słynęła z wyjątkowego arsenału gdyż w realiach przedstawionego świata broń bohaterowie muszą wytworzyć sami, korzystając jedynie z dobrze znanych części. Na potrzeby Metro Exodus deweloper kompletnie odświeżył system broni. Każdy karabin czy pistolet ma być funkcjonalny, ale też dawać możliwości szerokiej kustomizacji, by gracz mógł dopasować go do swoich potrzeb.

Ponadto o broń w Metro Exodus trzeba dbać – należy ją czyścić i utrzymywać w odpowiedniej kondycji, co pozwoli zapobiec zacinaniu się i przegrzewaniu. To kolejna warstwa wzbogacająca immersję rozgrywki.

Metro Exodus - Final Preview - Online - 3 S.jpg

Uzupełnieniem zwiastuna będą bardziej szczegółowe materiały wideo o każdej klasie z arsenału – pistoletach, shotgunach, karabinach oraz broniach specjalnych. Ukazany zostanie w nich ułamek potencjalnych kombinacji dostępnych przy rozwoju poszczególnego oręża.

Już jutro pierwsze wideo z serii, traktujące o karabinach, w tym ikonicznym Kałasznikowie, śmiercionośnym Buldogu oraz broni, z której korzysta towarzyszka Artema – Ania.

A jeśli jesteście fanami obrzynów i broni czarnoprochowej, dodajcie „Pieśń o Warszawie” do swojej biblioteczki. Książkę postapo można już zamawiać w przedsprzedaży na stronie Świat Książki, a niedługo również na Empik.com.

Zaintrygowani? Sprawdźcie, o czym jest powieść, poznajcie wydawcę i zobaczcie okładkę przechodząc w ten link.

Ave!