OAKMONT: MIASTO, KTÓRE POŻERA OD ŚRODKA

Miesiąc pozostał do premiery The Sinking City – przygodowej gry detektywistycznej, osadzonej w uniwersum inspirowanym prozą mistrza horroru – H.P. Lovecrafta. Prezentujemy nowy gameplay z nadchodzącego tytułu. Gra z polskimi napisami na PC i konsole pojawi się nakładem CDP.

Obejrzyj wideo gameplay

W zaprezentowanym materiale wideo gracz staje się świadkiem szaleństwa i posępnej atmosfery przepełniającej miasteczko Oakmont w stanie Massachusetts.

Detektyw Charles Reed podejmuje śledztwo, które ma odkryć źródło i przyczynę tajemniczej powodzi, jaka nawiedziła miasto. Targany coraz bardziej niepokojącymi halucynacjami, otoczony potworami i niewyjaśnionymi wydarzeniami, doświadczony detektyw nie cofnie się przed niczym, wierząc, że wszystko to jest tylko wytworem wyobraźni.

O The Sinking City

Gra osadzona w latach 20. XX w. została stworzona przez wielokrotnie nagradzane za serię gier Sherlock Holmes – niezależne studio Frogwares. Wydawcą jest BigBen.

The Sinking City gracz wciela się w prywatnego detektywa, który przybywa do Oaktown, aby odkryć prawdę o tym, co opanowało miasto oraz umysły jego mieszkańców. Tajemnice, potwory, halucynacje – dbaj o swoje zdrowie psychiczne, bo tylko to pozwoli odróżnić prawdę od szaleństwa, pokonać koszmarnych przeciwników i rozwiązać zagadkę.

Gra pojawi się na rynku 27 czerwca 2019 r. na platformy PC, PS4 oraz Xbox One.

Gra będzie dostępna w edycji Day One, która zawiera DLC: Pakiet detektywa – zestaw do pierwszej pomocy, przybornik oraz leki psychotyczne; a także fizyczny gadżet, materiałową mapę Oakmont.

Tytuł można już kupić w przedsprzedaży  w dobrych sklepach z grami.

Źródło: Informacja prasowa