Symulator gopnika. Zagraj w życie w Rosji za 35 zł!

Rosyjski duet stworzył It’s winter – grę, w której wcielisz się w rosyjskiego dresa.

Autorami jednego z najciekawszych projektów artystycznych 2019 zostali Ilia Mazo i Aleksander Ignatov.

Poeta i twórca gier połączyli siły, aby w bezpretensjonalny sposób ukazać codzienność na rosyjskim blokowisku. Już za 35,99 zł możemy doświadczyć zimy gdzieś w środku Rosji – zimy tak nudnej, jak zimowe ferie w domu bez komputera.

Opis gry na Steam:

Panel houses, snow, overcast sky, tiny kitchen, shabby staircase… It’s Winter is an indie game which genre could be classified as sandbox, post-soviet, sad 3d, russian sadness. Nothing awaits you: there is no chance to get out, no room for adventures and breathtaking plot.

Otwarty świat

Gra jest typowym sanboxem – nie ma questów, nie ma linii fabularnej, jesteśmy tylko my i skuta lodem rosyjska wielka płyta. W grze możemy wyrzucić śmieci, zrobić tosty albo wziąć kąpiel.

Warto zauważyć, że w grze nie ma żadnych npc. Okolica jest pusta, a my nie możemy wejść do pobliskich sklepów (np. do monopolowego).

Projekt obejmuje zimowy symulator życia w rosyjskim bloku (niedługo ma też powstać wersja letnia), książki, muzykę (której można posłuchać w grze za pomocą radia – my fallout sense is tingling!), krótki film i sztukę.

ШХД:ЗИМА / IT’S WINTER już zbiera mnóstwo pozytywnych recenzji. Chcesz doświadczyć rosyjskiej melancholii? Wbijaj na Steam, link masz poniżej!

Gra jest dostępna na Steam!Kliknij w link i kup grę.

Zwiastun gry znajdziecie tutaj: