Konkurs!!!

Czołem!
Kto żyw, niech bieży na mój profil na Facebooku! Do wygrania jest dużo świetnych książek. Z okazji 900 polubień mojego fp zorganizowałam niewielki konkurs. To moje małe podziękowanie za to, że jesteście – czytacie, komentujecie, udostępniacie.

Do wygrania jest 5 zestawów: „Pandemia” Jany Wagner, podwójna premiera Insignis („Ciemne tunele” i „Szepty zgładzonych”), polski slasher – „Alvethor” Magdy Kałużyńskiej (dużo krwi!!!), dwa tomy trylogii „Angelfall” (czekam na premierę 3ciego tomu) oraz dystopijna nowość, „Starter” Lissy Price. Wszystkie książki są warte uwagi, zwłaszcza jeśli lubujecie się w klimatach postapokaliptycznych i dystopijnych. Co prawda „Alvethor” nie jest do końca postapo, ale wątek „końca” jest w nim silny, niczym wiara w narodzie 😉
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy fani mojego bloga – wystarczy polubić fb Nerd Kobiety i w komentarzu do tego postu wpisać numer wybranego zestawu. Czas na komentowanie kończy się o północy, w środę. Zapewne czwartek spędzę na wycinaniu losów z Waszymi nazwiskami, bo ilość odpowiedzi przerosła moje oczekiwania!
Ave!