Fabryka Słów zaprasza! Panel dyskusyjny o Czarnobylu na Pyrkonie [FOTO I VIDEO!]

Czołem!

Razem z Fabryką Słów zapraszamy Was na panel dyskusyjny o wyprawach do Czarnobyla. W panelu weźmie udział pisarka Joanna Kanicka, autorka Fabrycznej Zony, oraz cosplayer i przewodnik po Zonie Rafał Ambroziak. Niestety w tym roku nie będzie na Pyrkonie Krzysztofa Haladyna, który ostatecznie musiał zrezygnować z udziału w konwencie. Wysyłamy mu pozytywną energię i czekamy na kolejną książkę!

Co, kiedy i gdzie?

W trakcie panelu porozmawiamy z gośćmi o tym, jak zaplanować wyprawę, jak przygotować się do wizyty w Strefie oraz jak zachowywać się podczas eksploracji. Jak na każdym spotkaniu z moim udziałem liczę na to, drodzy fani S.T.A.L.K.E.R.a, że będziecie aktywnie uczestniczyć w spotkaniu, zadawać pytania, wtrącać się i „przeszkadzać”. Pogadajmy o Zonie!

O panelu:

Kto z nas nie marzy o Wielkiej Stalkerskiej Przygodzie w samym sercu Zony? Jak przygotować się na wyprawę? O czym nie można zapomnieć? Czy jechać samemu, czy z … biurem podróży? O swoich czarnobylskich doświadczeniach opowiedzą pisarze i przyjaciele Fabrycznej Zony.

W podróż do Strefy zabiorą Was:  Joanna Kanicka (pierwsza Polka w S.T.A.L.K.E.Rze!), Rafał Ambroziak (Pierwszy Cosplayer Fandomu Stalkera) i Dominika Tarczoń (Nerd Kobieta, szefowa Działu Literatura w Post-Apokalipsa Polska)

Foto by Słodki Jezu

Zarówno Asia, jak i Rafał są pasjonatami Czarnobyla. Joanna Kanicka dała się już poznać  jako świetna pisarka – jej „Bagno Szaleńców”, to jeden z najlepszych debiutów w historii Fabrycznej Zony. Na spotkaniu zaprezentuje wam swoje drugie, mniej znane oblicze eksploratorki. Rafał Ambroziak zaś jest szerzej znany jako cosplayer (m.in. dzięki swojej znakomitej kreacji Słodkiego Jezu), tymczasem mało kto wie, że to zapalony miłośnik Zony, który sprawdził się już jako przewodnik po Czarnobylu.

W trakcie panelu goście podzielą się z Wami ekskluzywnymi materiałami foto i video z Zony. Zapewniam, że po tej rozmowie będziecie mieli ochotę złapać plecak i ruszać na Ukrainę!

Przyjdźcie na spotkanie w sobotę do Sali Literackiej 1. Widzimy się o 14:30!

Link do strony spotkania na Pyrkonie

Link do strony Asi

Link do strony Rafała

Zapraszam też na mój Facebook oraz Instagram, gdzie będę wrzucać materiały z tegorocznego Pyrkonu. Uwaga, w związku z polityką Instagrama moje konto jest prywatne, ale jeśli poprosisz o dostęp, na pewno go otrzymasz.

Ave!