Zaparkuj w Zonie #3 zmienia lokal i datę – info od Fabryki Słów

Czołem!
Poniżej dokładne info od wydawnictwa Fabryka Słów, w temacie miejsca i czasu imprezy Zaparkuj w Zonie #3. Podczas eventu będzie miała miejsce premiera najnowszej książki Michała Gołkowskiego – „Droga donikąd”. Jako blogerka i redaktorka objęłam serię Fabryczna Zona podwójnym patronatem – na książce znajdziecie logo bloga oraz logo serwisu Post – Apokalipsa Polska.
Osobiście ogromnie się cieszę, że wydawnictwo wzięło pod uwagę zaniepokojone głosy fanów i dosłownie w ostatniej chwili zmieniło lokalizację i czas imprezy. Myślę, że zmiana ta będzie pozytywna zarówno dla fanów, jak i wydawnictwa.
Ave!

10606034_10152728405013774_2234484491147704703_n

Stalkerzy i Stalkerki!

Otrzymaliśmy wiele wiadomości od fanów S.T.A.L.K.E.R.a i Fabrycznej Zony z prośbą o zmianę terminu imprezy. Uznaliśmy, że faktycznie dobrze będzie pobawić się w piątek. Zdążycie dojechać, poimprezować do oporu i wrócić do domów bez kłopotu. Mamy też nowy lokal, który nas pomieści i ugości wszystkich Stalkerów.

OSTATECZNA DATA: 17 października, godz. 18.00

OSTATECZNE MIEJSCE: Voodoo Club (ul. Bema 65, Warszawa)

Po raz trzeci parkujemy w Zonie.

Wpadniemy całą bandą!

Gośćmi będą:

Michał „Meesh” Gołkowski – inicjator i tłumacz serii literackiej S.T.A.L.K.E.R. w Polsce oraz autor trzech książek z tej serii pt.: „Ołowiany Świt”, „Drugi Brzeg” i – nowość, którą będziecie mogli kupić w dniu imprezy – „Droga donikąd”.

Bartek „Godai” Biedrzycki – debiutant, autor bestsellera w post-apokaliptycznych klimatach „Kompleks 7215”, osadzonego w tunelach warszawskiego metra.

Wiktor Noczkin (skype) – jeden z najpopularniejszych autorów rosyjskojęzycznych, w trakcie ostatniej dekady wydał ponad trzydzieści powieści. W Polsce znany z książek „Ślepa Plama” i „Czerep Mutanta”.

Zaplanowaliśmy także wiele atrakcji, konkursów i prezentacji, które będziemy ujawniać w miarę zbliżania się eventu.

Wciągać szpeje! Maski na twarz!

Zapraszamy do ZAPARKOWANIA W ZONIE i wskoczenia na imprezę, która odbędzie się 17 października 2014 roku, godz. 18.00, Voodoo Club w Warszawie (ul. Bema 65).