„SeeIt” – postapo Jagny Rolskiej już w przedsprzedaży!

Czołem!

Mogliście zauważyć, że od 2018 r. mocno zwolniłam z patronatami. Jest to przemyślana decyzja. Nadal będę Wam proponować fantastyczne książki, ale w ramach patronatów skupię się na tych wg mnie najbardziej zasługujących na uwagę.

Dziewczyny do postapo!

Pierwszy kwartał 2019 obrodził w premiery postapokaliptyczne. To już nie tylko wznowienie Metra 2033, ale i warte uwagi debiuty. W lutym przede wszystkim proponuję Wam powiększyć biblioteczkę o dwie pozycje – moją Song of Warsaw oraz See It Jagny Rolskiej.

Książkę polecają Rafał Dębski, autor z imponującym już dorobekim, oraz Milena Wójtowicz, znana m.in. z postapokaliptycznych antologii.

O czym jest See It? Przeczytajcie opis wydawcy:

Rok 2117. Ziemia to tykająca bomba, która niedługo ulegnie zniszczeniu. Ludzkość musi opuścić planetę i uciec na bezpieczne arki.

Rząd Światowy, w imię bezpieczeństwa, wprowadza coraz surowsze prawa, a ludzkość, coraz bardziej tłamszona, nie zdaje sobie sprawy z wielkiego oszustwa, w jakim bierze udział.

Grupa buntowników staje do nierównej walki z Rządem Światowym, a ich jedyną bronią jest wirus SeeIT.

 

„Motyw arki jest często spotykany, więc wydawać by się mogło, że nic nowego lub przynajmniej ciekawego stworzyć nie sposób. Błąd! Udowadnia to w swojej powieści Jagna Rolska. Okazuje się, że pozornie ograną melodię można podać tak, żeby przykuć uwagę czytelnika, dać mu godziwą rozrywkę i materiał do przemyśleń. Świetny język i nieszablonowe rozwiązania fabularne gwarantują, że nie powieje tu nudą.” – Rafał Dębski

„Barwne uniwersum i wyraziste postaci sprawiają, że SeeIT czyta się z ogromną przyjemnością.” – Milena Wójtowicz

 

Nie można uciec od skojarzeń z popularną serią The 100. Jednak sama idea ucieczki ludzkości w kosmos jest o wiele starsza. Jak prezentuje się w wykonaniu Jagny Rolskiej? Przekonacie się już 13 lutego, w dniu premiery książki!

SeeIt możecie też kupić w przedsprzedaży! Tu macie link do Empiku: KLIK

Ave!