Dying Light: Bad Blood już we wrześniu!

Dying Light: Bad Blood – sieciowa gra brutal royale stworzona przez Techland – będzie dostępna od września na PC w wersji Early Access na platformie Steam. Produkcja, stawiająca na dynamiczną, wieloosobową  akcję, to kreatywny miks rozgrywki PvP (gracz kontra gracz) i PvE (gracz kontra przeciwnik), który jednocześnie zachowuje unikalne cechy oryginalnego Dying Light.

Zawsze chcielibyśmy dodać do Dying Light więcej sieciowej rozgrywki PvP. Słuchaliśmy próśb graczy w mediach społecznościowych, na forach i rozgrywka wieloosobowa była gorącym tematem. Widzieliśmy też, jak gracze reagowali na tryb Be The Zombie i to zainspirowało nas do rozwinięcie trybu multiplayer. Chcieliśmy to jednak zrobić w stylu Dying Light, w którym świat pełen jest zarażonych, stanowiących takie samo zagrożenie jak inni gracze. Tak narodził się Dying Light: Bad Blood, bazujący na trzech filarach: wolności wynikającej z szybkiego parkouru, ciągłym zagrożeniu, jakie reprezentują stale obecni na mapie zarażeni, i brutalnej walce wręcz.To wszystko składa się na nowe doświadczenie, które ochrzciliśmy mianem brutal royale. I zachęcamy społeczność, by pomogła nam z udoskonalaniu gry przed premierą

– MÓWI MACIEJ ŁĄCZNY, EXECUTIVE PRODUCER.

 

Dying Light: Bad Blood został stworzony, by rozwijać się przy ciągłym i aktywnym udziale społeczności. Dlatego zapraszamy graczy do pomocy w procesie tworzenia poprzez udział w programie Early Access na Steam od września. Szczegóły premiery wersji konsolowych zostaną podane w późniejszym terminie.

W fazie wczesnego dostępu, Dying Light: Bad Blood będzie grywalny po zakupieniu Pakietu Fundatora, który nie tylko zagwarantuje przedpremierowych dostęp do gry, ale zapewni pierwszym graczom ekskluzywną zawartość. W cenie 19,99 dolarów (cena w PLN zostanie podana w późniejszym terminie) Pakiet Fundatora oferuje wirtualną walutę do wykorzystania w grze, przedmioty, których wartość kilkakrotnie przekracza jego cenę, oraz Przepustkę Fundatora, dzięki której gracze otrzymają 3 legendarne skórki w ciągu 3 miesięcy od premiery wersji Early Access.

W czasie fazy wczesnego dostępu zespół będzie pracował nad balansem podstawowych aspektów rozgrywki, kierując się sugestiami społeczności, oraz darmową zawartością i aktualizacjami w postaci nowych map i przedmiotów. Dying Light: Bad Blood docelowo będzie produkcją free-to-play na PC i konsolach i przekształci się w takową po zakończeniu etapu Early Access.

Dołącz do Bad Blood by podjąć desperacką walkę o przetrwanie w mieście opanowanym przez zarażonych. Dwunastu graczy wchodzi do rozgrywki, przeżyć może tylko jeden. Poszukuj broni, niszcz gniazda zombie, by podnosić swój poziom i mieszaj zaawansowany parkour z umiejętnością brutalnej walki, by być szybszym, sprytniejszym i lepszym od przeciwników.

Daj się porwać ociekającej krwią akcji w ujęciu FPP, zachowującej wszystkie unikalne cechy Dying Light i wzbogaconej o taktyczną głębie, nowe ruchy i tonę nowych broni. Ciesz się miksem rozgrywki PvE i PvP, eliminuj zombie i zbieraj próbki krwi, podnosząc umiejętności. Zapoluj na innych graczy, okradnij ich z ekwipunku i bądź jedynym, któremu uda się uciec z skażonej strefy. Nieważne czy uciekasz by ratować swoje życie, gonisz przeciwnika czy pędzisz do ewakuacyjnego helikoptera – twój poziom opanowania parkouru daje ci przewagę.
Dodaj Dying Light: Bad Blood do listy życzeń na Steam.

By być na bieżąco odwiedź oficjalną stronę Dying Light: Bad Blood i dołącz do społeczności gry na nowych kanałach: Facebook i Twitter

Źródło: informacja prasowa