Konkurs z okazji ogłoszenia gry S.T.A.L.K.E.R. 2

Czołem!

UWAGA! ACHTUNG! внимание!

Na mojej stronie na Facebooku znajdziecie konkurs, w którym można wygrać książki i naszywki ze zdjęcia! Szukacje postu przypiętego na górze stron na moim feedzie. Konkurs możecie też znaleźć na Facebooku, pod hashtagiem #konkurspostapo

Konkurs jest okazją do świętowania ogłoszenia prac nad drugą częścią gry S.T.A.L.K.E.R.! Jak najlepiej uczcić taką wiadomość? Powrotem do pierwszej części pierwszej, albo… dobrą książką z Zony!

 

Nagrody, jakie można zgarnąć, biorąc udział w konkursie a FB:

 ️Zestaw 1: „Powrót” by Michał Gołkowski – ofiszyl fanpejcz
 Zestaw 2: „Bagno szaleńców” by Joanna Kanicka – S T A L K U J E + oryginalna NASZYWKA (rzep) Fabrycznazona z premiery książki
 Zestaw 3: „Ostatniego zeżrą psy” by Sławomir Nieściur – autor + oryginalna NASZYWKA (rzep) from Fabrycznazona

 

Regulamin konkursu #konkurspostapo

 

Aby wygrać, należy spełnić następujące założenia:
– być fanem lub polubić stronę na FB Nerd Kobieta
– napisać w komentarzu (pod tym postem) numer zestawu, o który walczysz
– liczyć na trochę szczęścia 

Liczą się jedynie komentarze pod oryginalnym postem na FB Nerd Kobiety.

Czas konkursu:
Konkurs kończy się 3 czerwca o 23:59. Komentarze napisane po przekroczeniu tego terminu nie będą brane pod uwagę w losowaniu nagród.

Jak zwykle cieplutko Was proszę o udostępnianie posta publicznie, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w konkursie i miało szansę na takie świetne książki! Oczywiście udostępnienie jest dobrowolne i nie jest wymagane, by wziąć udział w konkursie, ani nie ma wpływu na wyniki konkursu.

Jeśli zainteresowanie konkursem będzie duże, pomyślę o przeprowadzeniu kolejnego w niedalekiej przyszłości.

Jeśli jesteś wydawcą/producentem i chcesz przekazać swoje produkty jako nagrody na konkursy lub produkty do recenzji, odezwij się do mnie. Kontakt do mnie znajdziesz na pasku głównego menu, pod hasłem Kontakt.

 

Ave!