Czarny orzeł na żółtym tle

Czołem!

Pewnie niejednokrotnie zastanawialiście się, co oznacza ów czarny, polski orzeł na żółtym tle. Nie tylko jest w moim logo, ale na buttonach i naszywkach znajomych, na naszywkach bohaterów miniatur filmowych, na książkach z różnych wydawnictw. Jeżeli trafiliście już wcześniej na mojego bloga, na pewno znacie odpowiedź. To godło serwisu Post – Apokalipsa Polska, największego serwisu dotyczącego postapokalipsy w Europie (Jeśli się mylę, dajcie mi znać i od razu prześlijcie linki do naszych większych kolegów :)).

Serwis został założony przez grupę fanów serii “S.T.A.L.K.E.R.”, która w Polsce rozrosła się do serii Fabryczna Zona. Nikt nie wróżył długiego życia “stronie na Facebooku”. Nasz zespół złożony z prawdziwych pasjonatów, to specjaliści w dziedzinie gier, komiksów, sztuki i grafiki – w tym nawet archeolog. W tej ekipie znalazłam się również ja, dzisiaj szefowa Działu Literatura. 

O powstaniu serwisu i naszej działalności możecie dowiedzieć się więcej m.in. z wywiadu dla Polskiego Radia 2, w którym mówiłam o działalności Post – Apokalipsa Polska.

Blog Nerd Kobieta jest moim autorskim blogiem, założonym jeszcze przed poznaniem Redakcji P-AP. Znajdują się na nim materiały, takie jak recenzje i wywiady, które powstały z myślą o P-AP. Wspólnie staramy się odciągać naszych fanów od komputerów i zachęcać ich do włączania się w różne kulturalne aktywności, jak gry terenowe, spotkania autorskie, konwenty etc. Chcemy też zachęcać do czytania książek, rozbudzać w naszych najmłodszych fanach miłość do literatury i kultury jako takiej.

Razem udało nam się zrealizować wiele świetnych projektów, m.in. IV Warszawską Noc Postapokalipsy, sesji fotograficznych, promocji aktywności fandomu. Mam nadzieję, że i Ty zostaniesz z nami na dłużej i włączysz się w promocję kultury fantastycznej.

Zapraszam na stronę serwisu – przejdziecie na nią, klikając w logo.
Ave!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *