Na te słowa czekali wszyscy fani zespołu!

Czołem!
Podczas koncertu w Hydrozagadce Radioaktywny Świat przyznał, że zespół pracuje nad wydaniem nowego albumu! Póki co, Radioaktywni mogą pochwalić się dwiema bardzo udanymi EPkami – „Radioaktywny Świat” oraz „Fukushima moja miłość”. Czy fani w końcu doczekają się nie tylko pełnoprawnego albumu, ale nawet dwupłytówki?


 zaraza2Gośka (Zaraza, wokalistka zespołu) zdradziła mi, że ich pierwsze długogrające wydawnictwo ma zawierać sporo utworów.

„Powoli kształtuje się dłuuuga płyta. Mam nadzieję, że wyjdzie albo na Helloween, albo pod choinkę” , powiedziała Gośka po koncercie w Hydrozagadce.

Płyta będzie oczywiście w kilmatach postapo, ale Zaraza obiecała, że dograją „Szczęście” Juliana Tuwima. Trzymam za słowo!
Radioaktywny Świat właśnie kończy trasę z Kometami. Wczoraj zagrali swój wspólny, piąty już koncert, w Hydrozagadce. Dzisiaj impreza wybuchnie w Łodzi!  Zapraszamy dziś do StereoKrogs (Łódź), a w sobotę do wrocławskiego „Od zmierzchu do świtu”.  

Fotki z serwisu Post – Apokalipsa Polska, największego europejskiego serwisu FB o postapokalipsie. Z aparatu strzelał Hubert „Manlicher” Wilczewski.

Ave!